+39.089.831049 +39.089.8321935 Türkçe

www.santamarialuxuryvilla.comHizmetler Ve Wellness

Booking Form

Hizmetler Ve Wellness

Santa Maria Luxury Villa, birçok teras üzerinde düzenlenmiş ve çiçek açmış limon bahçelerinin baş döndürücü kokuları arasında sakince harika deniz manzaralarının tadını çıkarabilmeniz, kitap okuyabilmeniz veya güzel bir kadeh şarap yudumlayabilmeniz için şezlonglar, divanlar ve çardak ile donatılmış yaklaşık 20 bin metrekarelik bir Akdeniz bahçesi ile çevrilidir.

Geniş ve rahat oturma alanı, dış bahçelere açılan deniz manzaralı aydınlık pencerelere sahiptir; önemli tasarım ustalarından dekorlarla Fas tarzı lambalar ve Hindistan ile Çin'den mobilyaların şekil ve renk oyunu ile kombine edilmesiyle dekore edilmiştir.

Santa Maria Luxury Villa, sauna, büyük bir jakuzi ve villanın bitişiğindeki kumsala özel erişim gibi misafirlerimizin zihinlerini ve vücutlarını günlük hayatın stresinden arındırıp canlandırabilmek için konakları boyunca tadını çıkarabilecekleri wellness hizmetleri sunuyor.

Sahil alanında ayrıca ücretsiz olarak deniz taksi ile yakınlardaki Santa Croce ve Conca dei Marini Sahilllerindeki renkli restoranlara kısa bir sürede ulaşabileceğiniz özel rıhtım bulunuyor.

Special Offers

daha fazla teklifler

Choose language

Italiano

English

Español

Pyсский

Türkçe